ברמוטר ארגוני-תהליך אבחון והמלצות לשיפור. 

מה תעדיפו “כיבוי שריפות” או לעבוד באופן מתוכנן ומעמיק לפתרון בעיות?

תהליך האבחון וההמלצות לפעולה נותנים למנהלים ולמקצוענים בתחום משאבי אנוש והדרכה תמונה רחבה, מדויקת ותקפה של הבעיות הארגוניות והסיבות להן, ובנוסף פרוט של המלצות לפתרון, כולל רעיונות מעשיים ליישום מיידי.  בכך אנו מקנים לכם תשתית מבוססת לעשייה של שינויים שיסייעו בידיכם בהשגת יעדים מקצועיים, יאיצו מחויבות ונאמנות, שביעות רצון גבוהה יותר של עובדים ומנהלים ושימור של עובדים “כוכבים” לאורך זמן בחברה.

מה יוצא לכם מתהליך אבחון בחברה?

  • קבלת תמונה מדויקת, בהירה ותקפה של תפיסות העובדים והמנהלים בארגון לגבי אופן ניהול העובדים, מידת שביעות הרצון, מהי אווירת העבודה, איך רואים את ההכשרה בחברה, מה העובדים חושבים על  אפשרויות ההתפתחות ועוד.
  • הבנה ברורה של נושאים שיש לפתור ביחס לניהול העובדים בארגון וההתנהלות בחברה.
  • ידיעה מה מתוך האתגרים בארגון נובע מההבדלים בין הדורות בעבודה ומה מהאתגרים נובע מסיבות אחרות, כמו- צורך בהכשרה ניהולית (ללא קשר לדור ה-Y), מידת האמון במוצר/בשרות או בחברה, מבנה החברה ועוד.
  • המלצות לשיפור המחויבות של העובדים למנהלים ולחברה, לשיפור ביצועים, לשימור עובדים “כוכבים” ולשיפור שביעות הרצון של עובדים ומנהלים.
  • במקום לחפש דרך באפילה מקבלים זרקור אור חד לגבי הנושאים שדורשים התייחסות ומה יסייע לארגון לשפר את ניהול העובדים ואת השגת היעדים בחברה.

אנחנו מציעים לכם להיפרד מעבודה בצורה של “פתרון משברים” ולהשפיע על הנעשה בחברה ע”י אבחון מדויק ויישום המלצות מקצועיות, אשר יאפשרו לכם “טיפול שורש” בבעיות ארגוניות או ניהוליות במקום סתימת חורים.

לקביעת פגישה, התקשרו עכשיו לטלפון- 050-6446438  או פנו אלינו דרך המייל info@thinkdif.co.il.