.


רוצה לשפר את עבודת הצוות שלך כדי להגיע להישגים טובים יותר בעבודה?
 

איך לשפר את ניהול הצוות ואת עבודת הצוות בצוות עם עובדים מדורות שונים?- הרצאה באודיו  

ההרצאה נועדה לסייע לכם לגשר על פערי הדעות, הציפיות ודרכי הפעולה השונים של כל קבוצת גיל  בצוות שלכם, לייצר קשרי עבודה טובים ושיתוף פעולה גדול יותר בצוות, וחשוב מכל- להביא את הצוות לבצע בזמן את המוטל עליו ולהשיג תוצאות מעבר למצופה.

 הקלטתי במיוחד עבורכם הרצאה בת 50 דקות (כמו שיעור באוניברסיטה.. רק שהרבה יותר פרקטי..) ובו טכניקות יעילות לניהול צוותים רב דוריים.

בזמן קצר, ע"י הקשבה להרצאה "בפקקים" בדרך לעבודה/מהעבודה או בערב כשיוצאים לסיבוב עם הכלב.. או מניחים את הראש על הספה בסלון אתם מקבלים מידע בעל ערך שישפר משמעותית את העבודה המשותפת של הצוות שלכם.

למה יוביל יישום האסטרטגיות וההנחיות בהרצאה?

גידול בפרודוקטיביות של הצוות

קיצור או עמידה בלוחות זמנים של הצוות

מוטיבציה גדולה יותר של חברי הצוות

גידול בשיתוף הפעולה בין חברי צוות לבין עצמם ובינם למנהל 

קשרי עבודה טובים יותר בין עובדים מדורות שונים

חסכון בזמן, "כאבי ראש" ומאמצים מיותרים בניהול הצוות

k

שאלות שנשאלתי על ההרצאה

זה עוד הרצאה על ניהול צוות? במה את מחדשת כאן?

מי שמנהל צוות בפעם הראשונה, יקבל בהרצאה הזו מידע שיחסוך לו טעויות בניהול צוות ויאפשר לו  באופן בהיר וממוקד לבנות צוות שעובד טוב יחד (בהנחה שיישם את כל המידע ושיטות העבודה J לשמוע הרצאה לא מספיק, צריך גם לפעול לפי המידע שניתן בה..). יחד עם זה, ההרצאה מחדשת גם למנהלים ותיקים או למנהלים בכירים, כי בכל חלקי ההרצאות ישנו ידע ורעיונות מעשיים איך להאיץ פרודוקטיביות בצוות שמורכב מעובדים מגילאים שונים ובעלי ניסיון שונה. בכל אסטרטגיה שאני מתארת בהרצאה אני נותנת דגשים איך נכון להפעיל את האסטרטגיה הזו כשיש לכם עובדים מכמה דורות, ופה החידוש.

ההרצאה היא לראשי צוותים בלבד?

ההרצאה מתאימה לראשי צוותים, ולכל מי שמנהל אנשים מתחתיו. גם למנהלים בכירים ישנם צוותי עבודה והמידע בהרצאה עשוי לשמש אותם במידה רבה. בנוסף, צוות משאבי אנוש, אנשי הדרכה ופיתוח ארגוני ימצאו בהרצאה כלים ומידע, שבהם יוכלו לעשות שימוש בייעוץ למנהלים בחברה.

למה הרצאה מוקלטת? איך אפשר ללמוד כך? מה עם אפשרות לשאול שאלות, לבקש הבהרות?

יש נוחות מאוד גדולה בהרצאה מוקלטת, כי היא נגישה לך בכל זמן ובכל מקום- באוטו, בבית, בעבודה ואפילו בבית קפה; במחשב האישי, בטאבלט. ויש אפשרות לחזור ולשמוע אחרי זמן כדי לחדד הבנות ולהזכיר לך בכל זמן איך למנוע או לפתור קונפליקטים בצוות ואיך נכון להניע עובדים מגילאים שונים. בקיצור, איך להביא לזה שהצוות שלך יפיק תוצאות עוד יותר טובות, והניהול שלך יהיה חלק וזורם.

בכל שאלה בנושאי ההרצאה- שילחו אליי מייל  לכתובת info@thinkdif.co.il ואענה בהקדם האפשרי.

מי שמנוסה בניהול- יודע לנהל צוות שיש בו את כל הגילאים. לא צריך ללמוד במיוחד איך לנהל צוות עם עובדים מכמה דורות.

ידע ומיומנות בניהול היא הבסיס להצלחה בניהול צוות עם עובדים מדורות שונים, אבל מכיוון שלראשונה אנחנו מוצאים הבדלים כל-כך גדולים בין הציפיות של העובדים מהדורות השונים, ההרגלים והתפיסות שלהם לגבי איך נכון לעשות את העבודה, מהיכן, באיזה תנאים ועוד ועוד, הרי שעדיף לרכוש את שיטות העבודה שמטרתן לגשר על הפערים האלה, ולהביא לכך שאתם מצמצמים אי-ההסכמות, עימותים וויכוחים מיותרים בצוות, מניעים טוב יותר את בני הגילאים השונים ומשיגים תוצאות יוצאות מהכלל מהצוות שלכם. במקום "לשבור את הראש" למה דברים עובדים לאט יותר בצוות, ומה המקור לבעיות בעבודה- תוכלו לשעוט קדימה עם פתרונות לבעיות השכיחות בעבודה שלכם.

בכל שאלה אחרת מוזמנים לפנות במייל info@thinkdif.co.il

עלות דמי אריזה ומשלוח- 9 ₪.

להזמנות מרוכזות עבור מספר מנהלים- אנא צרו קשר במייל info@thinkdif.co.il

מי אני ולמה שתקשיבו להרצאה שלי?

   

שמי אורית שיבר, ואני יועצת ארגונית עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים בייעוץ למנהלים ובפיתוח מנהלים. יש לי תואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת ת"א והכשרה מקיפה בהנחיית קבוצות ובאימון מנהלים.

בידי ניסיון עשיר בניהול משאבי אנוש, ייעוץ וליווי מנהלים ועובדים, פיתוח ארגוני, פיתוח הדרכה והנחיית קבוצות בארגונים. שימשתי לאורך שנים כמרצה באקדמיה וליוויתי מאמנים בתהליך הכשרתם. בשנים האחרונות אני מנחה מנהלים כיצד להתאים את שיטות הניהול, ההדרכה והגיוס למאפיינים של דור ה-Y, על-מנת להביא לעבודה אפקטיבית יותר, לעודד תקשורת טובה ולמקסם את היתרונות של כל אחד מהדורות בעבודה. 

לאחרונה יצא לאור ספר ניהול שכתבתי  "דור הפייסבוק- איך לנהל אפקטיבית עובדים מדור ה-Y?". בספר שלי אני חולקת איתכם את הניסיון המצטבר הפרקטי שלי ואת הידע הניהולי העדכני ביותר ממחקרים בארץ ובעולם.

ההרצאה על ניהול צוותים באה לעזור למנהלים בארגונים להביא את העובדים שלהם להשגים טובים יותר בעבודה, תוך צמצום של מחלוקות וקונפליקטים, חסכון בזמן והתמקדות בעיקר.

קיבלת גם ביטוח עם ההרצאה

עלות דמי אריזה ומשלוח- 9 ₪.

להזמנות מרוכזות עבור מספר מנהלים- אנא צרו קשר במייל info@thinkdif.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.