הדרך להשפיע

ברוכים הבאים לקורס “הדרך להשפיע”!

נעים מאוד, שמי אורית שיבר, ואני עוסקת בייעוץ למנהלים ובהנחיית קבוצות של מנהלים ועובדים. אני בעלת תואר שני (M.A.) בלימודי עבודה מאוניברסיטת ת”א ובעלת הכשרה מקיפה בהנחיית קבוצות ובאימון מנהלים.

אני מוצאת שבעבודה האישית שאני עושה עם מנהלים אני עוזרת להם להוביל שינוי במקום העבודה ו/או בקריירה שלהם, והקורס בתחום של השפעה מבוסס על  הניסיון המצטבר שלי בליווי וייעוץ של מנהלים ועל מחקרים שנעשו בעולם בנושא של השפעה.

איך הקורס בנוי?

מידי שבוע נפתח בפניכם שיעור חדש, ותוך כדי הקורס תקבלו ידע מעשי שתוכלו להשתמש בו מיידית.

אני ממליצה בחום לרשום את העקרונות החשובים ביותר לכם, ואפילו לקחת מחברת או לפתוח קובץ מחשב שמיועד רק לנושא הזה של השפעה ושינוי, כי אתם רוצים לחזור על הדברים, להיזכר ולהשתמש בהם גם באתגרים חדשים. זה ידע שנבנה וכל פעם מתווספים לכם עוד כלים ועוד רעיונות.

בסוף כל שיעור יש לכם אפשרות לתרגל את מה שדיברנו עליו באמצעות תרגיל מסכם שנמצא בחוברת למשתתף שלכם.

אתם מוזמנים לשלוח אליי את התרגילים ואני אוכל במייל לחדד, לשאול שאלות ולענות לכם לשאלות שמטרידות אתכם.

 

ואפרופו מייל, תעקבו אחרי המיילים שלי, כי מידי שבוע אספק בנוסף לקורס עוד הנחיות ותובנות שיקדמו אתכם בנושא הזה של השפעה ושינוי.

אני ממליצה לכם להדפיס את החוברת למשתתף (או שלפחות החוברת תהיה מול העיניים שלכם במסך המחשב כל שיעור), כי תוך כדי השיעור נתרגל יחד איתה.

 

אני פה במרחק של לחיצת על מקש.. כדי לעזור לכם בכל שאלה וסוגיה. מוזמנים ליצור איתי קשר במייל info@thinkdif.co.il  או בטלפון 050-6446438.

 

בהצלחה!!